Hakkımızda

Güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı benimsediğimiz 28 senelik geçmişimizle, dinamik ve global trendleri takip eden ekibimizle, bir çok firmaya profesyonel destek vermekteyiz. Tüm etkinlik süreçleri boyunca ve bize ihtiyacınız olduğu her zaman yanınızda olacağımızdan kuşkunuz olmasın.

Şirketimiz Anker Turizm A Grubu Seyahat Acentesi olarak 1993 yılında kurulmuş olup 1995 yılında yetkili IATA Uçak bileti acentesi belgesini almıştır. TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği), ASTA (American Society of Travel Agencies), SKAL (Turizm Profesyonelleri için uluslararası bir hizmet birliğidir) üyesidir. Hizmetlerini sağlam adımlarla geliştiren Anker Turizm ailesi olarak özellikle Kurumsal müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz karşılayan uzmanlaşmış ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Kongre, Bayi ve Servis Toplantı Organizasyonları:

Kurumunuzun markalaşması, kurum kültürünüzün yaygınlaşması, motivasyon ve verimin artırılması için çalışanlarınız için günübirlik veya konaklamalı toplantı, motivasyon ve yemek organizasyonlarından, servis ve bayilerinizin için bölgesel veya genel servis & bayi toplantılarınıza, ürün lansmanlarına ve açılış etkinliklerine kadar geniş bir alanda sağladığımız hizmetlerimizle; tüm iş ortaklarımızın markalaşma anlarında, pozitif değer yaratmak için buradayız. Önceliğimiz, yenilikçi bakış açısıyla düzenlediğimiz etkinliklerle, iş ortaklarımızı ve birlikte çalıştığımız markaları, sınırların dışına çıkarmak. Bayilerinize, yöneticilerinize veya personelinize yönelik düşündüğünüz bu programları dilerseniz bir gemi seyahati ile birleştirmeyi de size önerebiliriz.

Uçak Biletleri

Kurumsal müşterilerimizin seyahatleriyle ilgili özel taleplerinde zaman kaybını önlemek için opsiyon takibi, koltuk rezervasyonu, yemek talebi, Online check-in hizmetleri vb gibi birçok hizmeti 7/24 sağlıyoruz. Bilet alımı sırasında en uygun rota ve en uygun fiyatı sizlere sunuyoruz. Ayrıca kurumsal müşterilerimizin havayolları ile direkt sözleşme yapmalarını sağlayarak ilave indirim, bagaj ve  lounge kullanımı gibi özel avantajlardan faydalanmalarını sağlıyoruz.

Otel Rezervasyonları

Yurtiçi ve yurtdışı iş seyahatlerinizde konum ve standart olarak beklentilerinizi karşılayacak size en uygun otelleri en avantajlı fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Konaklama giderleri yüksek olan müşterilerimiz için sık seyahat ettikleri şehirlerdeki tercih ettikleri otellerden özel sözleşmeli fiyat avantajları sunuyoruz.

Gemi Turları

Son yıllarda ülkemizde gemi turlarına olan ilgi hızla artmaktadır. Bu konuda da uzman ekibimizle en iyi hizmeti vererek Gemi Turları konusunda çok iyi bir konuma gelmenin gururunu yaşıyoruz. Türkiye’de gemi turu denildiği zaman akla gelen ilk adres olan www.gemiturlari.com web sitemiz ile en doğru ve güvenilir bilgiyi müşterilerimize sunuyoruz.

Gemi turu rezervasyonları konusunda en önemli farkımız yolcularımız ile iletişime geçtiğimiz ilk günden , seyahat dönüşüne kadar sürekli kendileri ile iletişim içerisinde olmamızdır. Tercih edecekleri rotaya , gemiye , gemideki kabin kategorisine karar verdikten sonra yolcularımız seyahat öncesi valizlerini hazırlarken de yanlarında olduğumuzu hissetmektedirler. Gemiye binmeden önce , gemide ve uğradıkları limanlarda bizleri arayıp yaşadıkları keyfi paylaşmaları bizleri ailelerinden biri olarak görmeleri mesleğimizi amatör ruhla ama profesyonelce yaptığımızın bir göstergesi olmaktadır.

Tatil Programları:

İş temposunun yorgunluğunu atmak ve yeni yerleri görmek istediğinizde tatil programı konusunda uzman arkadaşlarımız siz kurumsal müşterilerimize çok özel avantajlar sunuyor.

Yunan Adaları konusundaki uzman kadromuz ile yerli ve yabancı misafirlerimiz için kişiye özel en iyi rotaları en düşük maliyetler ile sunmaktayız. Türkiye kıyılarından Yunan Adalarına, Yunan adaları arasında ve Yunanistan İtalya arasındaki birçok feribot hattı için gerekli olan biletleri www.feribot.net web sitemiz üzerinden 24 saat satın almak mümkündür.

Vize Hizmetlerimiz:

Acentemiz seyahat vizesi hizmeti de vermektedir. Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin seyahat vizelerinin alınması konusunda firmamızın uzun süredir birlikte çalıştığı Vize Danışman şirketlerimiz vardır. İzmir, Ankara ve İstanbul illerinde bu vize hizmetlerinin size en iyi şekilde verilmesi için firmanız ve vize danışmanlarımız arasındaki ilk irtibatın kurulması tarafımızca gerçekleştirilecektir.

Diğer Kurumsal Hizmetler

İş seyahatlerinizle ilgili kiralık araba, karşılama, transfer, özel ağırlama gibi farklı hizmetleri de büyük bir titizlikle ve en uygun fiyatlarla verdiğimizi de belirtmek isteriz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.